foto

Zajímavosti, akce

11. 9. 2009 Miss Střechy 2009

Dne 11. 2. 2009 proběhlo závěrečné vyhodnocení soutěže o Nejatraktivnější ženu ze střechařského oboru (Miss Střechy). V důstojných prostorách Slezskoostravského hradu se k finále před porotu dostavily Ing. Gabriela Fajkošová, Renata Kudělková, Veronika Nováčková, Hana Ramertová Kučíková a Markéta Vrňatová. Se zdržením, zapříčiněným značnou nepřízní počasí toho dne, nakonec dorazila i jedna z favoritek soutěže, ing. Jana Klasová. Silné sněžení bylo i důvodem, proč se z osobní účasti omluvily soutěžící ze vzdálených konců České a Slovenské republiky.

Soutěž Miss Střechy si kladla za cíl především vyzdvihnout zástupkyně něžného pohlaví, které se uplatňují v tomto mužském oboru. Jsou odbornicemi a současně květinkami, které dokáží zjemnit hrubou sílu i chlapské řeči. Vybrat z nich nejatraktivnější ženu bylo pro porotu velmi náročné. Tato nelehká úloha připadla porotě v čele s předsedou Mgr. Zdeňkem Svobodou (časopis Střechy, Fasády, Izolace) a se členy Danem Tylečkem (Ostravské výstavy, a. s.) a Josefem Krupkou (SFS intec, s. r. o.).

Pro zjednodušení hlasování padla na začátku soutěže volba na kombinaci internet a email. Protože se však v průběhu internetového hlasování objevily některé nekorektní přístupy, byla kvůli objektivitě soutěž rozdělena na dvě části - Miss Internet Střechy a Miss Střechy.

V soutěži Miss Internet Střechy jste vy sami, svým internetovým hlasováním, jako jednoznačnou vítězku zvolili Ing. Janu Klasovou, vedoucí marketingu společnosti Tondach Česká republika, s. r. o. Na dalších místech se umístily Markéta Elgrová a Veronika Nováčková.

V soutěži Miss Střechy bylo pořadí stanoveno na základě součtu hlasů z emailového a osobního hlasování, ke kterým byly připočteny body z krátkého vědomostního testu, který účastnice ve finále vyplňovaly. Poslední slovo pak měli porotci, kteří udělovali další body. Celkový součet všech bodů určil pořadí na stupních vítězů.

A jak to dopadlo?
1. místo - Miss Střechy: Ing. Gabriela Fajkošová
(vedoucí přípravy a projekce společnosti Vašstav, s. r. o.)

2. místo - 1. Vicemiss Střechy: Veronika Nováčková
(ekonomka společnosti Dektrade, a. s.)

3. místo - 2. Vicemiss Střechy: Hana Ramertová Kučíková
(vedoucí firmy Pokrývačství Kučík s.r.o.)

Ceny jim předali Lukáš Ženatý (náměstek ostravského primátora), Josef Bordovský (jednatel Nakladatelství Mise, s. r. o.) a Arnošt Pchálek (místopředseda představenstva Ostravských výstav, a. s.).

Redakce časopisu Střechy, Fasády, Izolace gratuluje vítězkám, také děkuje všem ženám, které se naší soutěže zúčastnily. I když jim okolnosti zabránily být přítomny ve finále, i ony měly své příznivce, kteří si cení jejich půvab i znalosti.

Kontakty

Kancelář-přednosta:
Tel.: 573 381 480


Holešovská 42
Bystřice pod Hostýnem

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pracovní doba

Po-Pá   8.00 - 17.00h
So-Ne   tel. domluva

Členové

Přednosta regionu:
Pavel Loupanec (LOPEX)

Inspektor:
Pavel Loupanec
Členové:
Ladislav Pekárek (TeSaKryt)
Milan Hajlman (Stavitelství Hranice)
H&B delta, s.r.o.
STŘECHY ALEŠ ČÍŽ, s.r.o.
HEGA, spol.s r.o.
TAROS NOVA s.r.o.
Pokrývačství Kučík s.r.o.
Zlínmat s.r.o.

Členové mapa

mapa-clenove

2019 © CechKPT